Dantų ėduonies ir dantų šaknų gydymas

Viena iš dantų ligų yra dantų kariesas bei jo komplikacijos – pulpitas ir periodontitas, dėl kurių reikalinga atlikti dantų šaknų kanalų gydymą.Be to, pasitaiko įvairių emalio ir dentino defektų (hipoplazija, dantų kramtomojo paviršiaus nusitrynimas, pleišto defektai), kurių etiologija ir klinikinė raida skiriasi nuo karieso etiologijos ir klinikinės raidos.

Profesionali burnos higiena

Tai procedūra, kurios metu yra pašalinamos lipnios, minkštos dantų apnašos, susidarę kieti akmenys, paviršinės išorinės dėmės bei poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Burnos higiniestė atlieka šias paslaugas:

  • Konkrementų („akmenų“) pašalinimas nuo visų dantų ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais.
  • Apnašų valymas „Air – Flow“metodu( kalcio karbonato srove).
  • Visų dantų poliravimas profilaktine pasta.
  • Individualios burnos ertmės higienos apmokymas.
  • Individualių burnos ertmės higienos priemonių parinkimas.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas būna atliekamas žmogui, kuris neteko vieno ar daugiau dantų,siekiant atkurti prarastą kramtymo, kalbos, estetikos funkcijas. Kai kuriais atvejais protezuojami burnoje esami dantys, siekiant sustiprinti stipriai pažeistų dantų audinius.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas gali būti atliekamas, jei dantys pažeisti ėduonies, nudilę, nuskilę, yra plombuoti senomis nekokybiškomis plombomis, jei reikia patobulinti dantų formą, dydį ir spalvą ar pašalinti per didelius tarpus tarp dantų. Tai ekonomiškas ir greitas metodas, lyginant su dantų protezavimu ar gydymu breketais. Estetinis plombavimas atliekamas šviesą atspindinčiais nanohibridiniais kompozitais, pasižyminčiais estetika, funkcionalumu ir ilgalaikiškumu. Atsižvelgiant į paciento lūkesčius ir įverinus dantų būklę gali būti atliekamas estetinis plombavimas, estetinis protezavimas arba abiejų metodų derinimas kartu. Estetinis protezaviams atliekamas pilnais dantų vainikėliais arba minimaliai invazyviu metodu – keraminėmis dantų laminatėmis.Bemetalės keramikos (porceliano) laminatės - tai labai plonos porceliano plokštelės, fiksuojamos ant dantų išorinio paviršiaus specialaus cemento pagalba. Tai estetiškiausias ir labiausiai danties audinius tausojantis dantų atstatymo metodas. Naudojant laminates galima maksimaliai koreguoti priekinių dantų spalvą,dydi formą. Taip išgaunamas estetiškas vaizdas, pranokstantis plombų estetiką, be to atstatomas danties tvirtumas - tai yra patikima ir ilgaamžė priemonė.

Burnos chirurgija

Protezavimui netinkamų dantų ir protinių dantų šalinimas atliekamas taikant vietinę nejautrą. Esant galimybei ir poreikiui galimą į pašalinto danties vietą iškart įsriegti implantą arba numatant tolimesnias implantavimo procedūras, pašalinto danties vietą užpildyti dirbtinio kaulo mišiniu.

Dantų implantacija

Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje pakeičiant prarasto danties šaknį. Danties implantais galima pakeisti vieno, kelių ar net visų prarastų dantų šaknis.


Kodėl MegaGen implantai?

megagen_cover

Dantų implantai MegaGen gaminami Pietų Korėjoje, šalyje, kuri pagal ekonominį išsivystymą yra 4 tarp Azijos šalių ir 15 pasaulyje. Jau daugiau nei 50 metų Pietų Korėja garsėja kaip šalis, kurianti bei gaminanti tik itin aukštos kokybės inovatyvius produktus, tokiems prekių ženklams kaip Samsung, LG, FILA, Hyundai, Daewoo, STX.

Kaip ir kitų didžiųjų Pietų Korėjos kompanijų, MegaGen tikslas – būti lyderiu savo srityje. 2008 metais pristatę pasauliui naujos kartos implantus, šiandien MegaGen yra tarp didžiausių pasaulyje moderniausias implantų sistemas gaminančių kompanijų.

Viso gyvenimo garantija. Dantų implantams MegaGen suteikiama viso gyvenimo garantija. Pacientui neprigijęs MegaGen implantas nemokamai pakeičiamas nauju. Po dantų implantacijos, kiekvienam pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, patvirtinantis visam gyvenimui suteikiamą garantiją.

Neskausminga ir greita procedūra. Pažangūs MegaGen implantai sukurti taip, kad kaskart atliekant procedūrą, būtų taikomas minimaliai invazyvus gydymas, atliekamas per kuo trumpesnį laiką, nesukeliant pacientui skausmo.

Trumpesnis gydymo periodas. Gydytojai, naudojantys MegaGen implantus, per kur kas trumpesnį laiką gali pasiekti ženkliai geresnių rezultatų. Kalcio jonais padengtas implanto paviršius dukart greičiau suauga su kaulu, o išskirtinio dizaino sriegiai užtikrina pirminį implanto stabilumą kaule, vos tik jį įsriegus. Todėl daugeliu atveju to paties vizito metu gali būti atliekama ne tik chirurginė dalis, bet ir protezavimo darbai.

Nepriekaištingas estetinis vaizdas. MegaGen implantų sistemą sudaro itin gausus, natūraliai atrodančių protezavimo detalių asortimentas, iš kurio gydytojas gali išsirinkti kiekvienam, net ir sudėtingiausiam atvejui tinkamiausią variantą. Todėl po protezavimo darbų, pacientas gali džiaugtis nepriekaištingu estetiniu vaizdu.

Implantacija be papildomų chirurginių procedūrų. MegaGen implantai sukurti taip, kad daugumai pacientų implantaciją galima būtų atlikti be papildomų chirurginių procedūrų, tokių kaip sinuso dugno pakėlimas ar kaulo priauginimas.

Ortodontinis gydymas

Tai netinkamos dantų padėties (susigrūdę, kreivi ar pernelyg atitolę vienas nuo kito dantys) bei netaisyklingo sąkandžio koregavimas. Gydymas atliekamas išimamais ortodontinais aparatais(plokštelėmis) ir breketais tiek vaikams, tiek suaugusiems. Atsižvelgiant į paciento burnos ertmės būklę, amžių, poreikius ir galimybes gyd.ortodontė parinks tinkamą gydymo būdą.